חשבי לרגע- האם לדעתך בן הזוג בוגד בך?

גבר עצור וחשוב- האם אתה חש נבגד?

ובמקרה של כל שותפות אחרת-מה קורה כשנעלם הביטחון באמון ההדדי?

כולנו חיים באותה סביבה, לכל אחד ואחת חששות טבעיים, לא אחת החששות הופכות לחשד, לא אחת קיימת נטייה לפרש סימנים שונים שנאספים על פי הרגש ו/או על פי מידע נלווה שמתקבל מהסביבה.

כשיש שותפות, הן בחיים הפרטיים, הן בחיים העסקיים לכל צד בשותפות חשוב לדעת שהאמון נשמר וכשמשהו מתרופף גובר החשש וזה בדיוק הרגע בו בדיקה אמינה שתוצאותיה מגובים במידע מוצק עדיפה על פני השערה בלתי מבוססת.

כך אנו מאמינים ,בחברת "עובדה חקירות ומודיעין עסקי" שראוי לנהוג.

ישנן לא מעט דרכים לאסוף מידע באופן חוקי, אחת מהן ואף מרכזית היא ביצוע מעקבים סמויים ,באופן מקצועי ויעיל, אגב שימוש באמצעים טכניים, לעיתים נדרשת אף חשיבה יצירתית, ככל שמתגבש המתווה לדרכי הפעולה הנחוצות.

"עובדה חקירות ומודיעין עסקי" חברה בעלת וותק רב בענף החקירות הפרטיות בישראל, מנוהלת ע"י חוקרת פרטית מנוסה שיודעת אף לנקוט ברגישות הנדרשת לא אחת במצבים שכאלה, שיודעת להבין להרגשת הלקוחות ועם זאת יודעת לתת את הביטחון שפעילות ככל שנעשית נעשית באופן מקצועי , בסיכומה של הפעילות מתבהרת תמונת המצב בדיוק כפי שנתגלתה, מבלי לתת לרגש ככל שקיים להשפיע על התוצאות!

כלל המועסקים בחברה, הן אנשי השטח והן צוות המשרד מחויבים לעיקרון מתן שירות יעיל ומענה ללקוח בכל שעות היממה ובכל מקום, בארץ ומחוצה לה, לא אחת מעקב מלווה גם בחקירה ממוקדת שתכליתה חשיפת עומק ממצאים שנאספים ולא העברת מידע סכמתי ללקוח ותו לא.

מנהלת החברה מפקחת באופן ישיר על כל פעולה ולא אחת אף יוצאת לשטח בעצמה, משרה מניסיונה ומקדמת את הפעילות בחשיבה יצירתית , מקצועית ואמינה ללא כל סייג שהוא.

 

כל פעולה שננקטת, נעשית בהמשך לתיאום עם הלקוחות בכתב ולאחר הסבר מפורט ,שמירה על טובת הלקוחות, ראייה לעבר העתיד ולא רגעית, כך שטובת הלקוחות תישמר בכל דרך בה ינקטו לאחר קבלת התוצאות .

מעקב בניגוד לחקירה רגילה ,בכוחו להמחיש ויזואלית ,לעיני הלקוחות, את המתרחש-מדובר ביתרון עצום ביחס לקריאת נתונים מן הדף.

לחברה קשר רציף עם ספקי שירות מנוסים בתחום הסייבר, הדיגיטל והאלקטרוניקה, תחום הצילום הגלוי והסמוי, אשר אגב שילוב הסיוע שנותנים, בכפוף לחוק בלבד, ניתן להתמודד עם מכשולים ועם מקרים בהם דרך פעולה שגרתית אינה מספקת.

צוותי השטח עושים שימוש בכלי רכב פרטיים, מסחריים, דו גלגליים, אף כאלה המיועדים לפעילות בתנאי שטח מיוחדים, בהתאם לכל משימה, תוך הקפדה לשמור על היכולת לא לעורר כל חשד מצד הנעקב/ת ובאזור הפעילות.

אנו לשרותכם בכל עת, ניתן לתאם פגישה עימנו הן דרך האתר והן דרך כל שאר אמצעי יצירת הקשר המפורטים.

"מידע עדיף על פני כל השערה, זו לא הנחה אלא לגמרי ע!בדה"